Vedel kaitsekile OMNIGUARD

Meie tootevalikus on nüüdsest saadaval uus innovatiivne toode – vedel kaitsekile OMNIGUARD. 

OMNIGUARD 110NP/BRUSH (http://www.omniguard.be/) on vee baasil, naturaalsest vaikudest kasutusvalmis toode. Omniguardi saab paigaldada kas väripritsi või pintsli/rulliga. Kuivab pool läbipaistvaks kileks, mida on lihtne pärast eemaldada. Kile kaitseb mittepoorseid pindu nagu klaas, PVC, alumiinium, betoonelemendid jne kahjustuste eest, mis võivad tekkida ehitustööde käigus. Omniguard 110NP/BRUSH kaitsekile võib jääda kaitseks pinnale rohkem kui 12ks kuuks. Kui ehitustööd on lõpetatud, saab kaitsekile kergesti eemaldada. Võib kasutada nii sise- kui välistingimustes.

Eelised:

Kulude kokkuhoid

täielik ja efektiivne kaitse PVC ja alumiinium akendele, dušikabiinidele, vannidele, betoonelementidele (trepid) jne kahjustuste eest mis võivad tekkida ehitustööde käigus nt ehitusmaterjalide jäägid, sädemetest materjalide lõikamisel tekkinud kahjustused, liivapritsi kasutamine jne.

Aja kokkuhoid

lihtne ja kiire paigaldus värvipritsi või pintsliga.

Vee baasil, minimaalne lõhn.

Sobib nii sise- kui välistingimustesse nii lühi- kui pikaajaliselt.

Õhukindel kiht - ei eemaldu tuule tõttu.

Sobib ka pindadele kuhu teibid üldjuhul ei kinnitu.

Uksi ja aknaid saab avada ka ehituse ajal.

Kui lasta Omnigard 110NPl kuivada nii, et uksed või aknad on natuke avatud, saab neid avada ja sulgeda ka ehituse käigus ilma, et kaitsekihti sellega vigastataks.